Про цифровізацію освітнього процесу...

Дата: 24.07.2023 09:19

Днями відбулася зустріч керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти громади із фахівцями з питань цифровізації освітнього процесу, організована управлінням гуманітарної сфери сільської ради.

Основною метою наради було ознайомлення із платформою цифровізації освіти Eddy, яке здійснила регіональний менеджер – Олена Морозюк. Нині на часі перехід на електронний документообіг. У 2022-2023 навчальному році електронні журнали та щоденники вели в окремих закладах освіти, а до 1 вересня планується повноцінний перехід.

Розробники платформи Eddy пропонують сучасні веб-сайти для закладів освіти на безкоштовній основі. Платформа дистанційної освіти Eddy – це повнофункціональна LMS-система, що містить всі необхідні інструменти для управлінь освіти та шкіл і може зробити навчальний процес, безперервним та якісним навіть в найскладніших умовах, бо може функціонувати без під'єднання до мережі «Інтернет».