Чемпіонат з пляжного волейболу
Дата: 23.07.2023 08:34
Кількість переглядів: 71
22 липня наша громада приймала змагання обласного рівня, а зокрема - Чемпіонат громадської організації «Волинська територіальна організація ВФСТ «Колос»з пляжного волейболу серед територіальних громад.
Згадана спортивна подія проходила на базі табору «Оберіг»: саме сюди прибули 16 команд - представників територіальних громад Волині. І, що відрадно, команда Колодяжненської сільської ради в результаті посіла почесне друге місце, перше - за представниками Заболоття, а на третій сходинці опинилися спортсмени із Забродівської громади. Вітаємо!!!