Нам є ким пишатися!

Дата: 12.07.2023 09:26

Командуванням Ковельського батальйону ТрО було передено подяки родинам наших земляків-військовослужбців, які нині на передовій. Відзначені бійці проявляють себе як справжні патріоти, хоробрі і мужні воїни – і саме завдяки таким сьогодні тримається Україна і бореться за Перемогу над російським загарбником.

Днями члени виконавчого комітету сільської ради вручили подяки від командира та всього особового складу батальйону членам родин захисників Олександра Володимировича Герасимчука, Сергія Васильовича Боця, Віктора Анатолійовича Калитюка.

«В цей нелегкий для Батьківщини час, він з честю та гідністю виконує свої обов’язки по захисту суверенітету та територіальної цілісності України на одній з важчих ділянок нашої оборони, зберігаючи при цьому як своє життя, так і життя побратимів» - мовиться про кожного з Героїв.

Глибока вдячність та низький уклін Вам, наші захисники! Нехай береже вас Бог і поверне додому живими, неушкодженими, з Перемогою!