Юні мешканці громади повернулися із відпочинку у Польщі

Дата: 06.07.2023 20:00

Ось і промайнули десять днів чудового відпочинку, організованого польським благодійником і щирим другом Колодяжненської громади Яном Вєсьолеком для наших дітлахів, які, нагадаємо, незабутньо провели цей час у місті Калети Сілезького воєводства Республіки Польща.

Про цікаві пригоди і насичене дозвілля юних відпочивальників ми вже писали у попередніх матеріалах, а ось напередодні від’їзду діти побували на екскурсії у місті Катовіце, зокрема – у Катовицькому сілезькому музеї. Також навідалися до офісу Яна Вєсьолека, а потому пан Ян запросив гостей до популярного закладу швидкого харчування «Макдональдс».

А вже сьогодні, відпочилі та сповнені вражень діти вирушили додому. І хоч поїздка була чудовою і запамʼятається надовго, усі вже скучили за найріднішими.

Канікули тривають, тож нехай вони будуть змістовними і водночас безтурботними! Уклінно дякуємо нашим захисникам, які боронять Батьківщину від ворога, забезпечуючи вільне і відносно спокійне дитинство нашого чада.