Про роботу у населених пунктах громади…

Дата: 05.07.2023 11:18

Належний вигляд території довкола комунальних установ краю, пам’ятних знаків, громадських місць, загалом вулиць населених пунктів – це те, про що мають дбати старости безпосередньо на місцях. Регулярно до обкошування територій залучають комунальне підприємство «Тріумф».

Як повідомляли недавно, у селі Волошки проходила рекультивація земель довкола місцевої акумулюючої водойми. Нині цей етап завершено, а згодом продовжиться робота по вирівнюванню ділянки та благоустрою.

Як відомо, у травні цього року у географічному центрі Волинської області, який знаходиться поблизу Дрозднів, представниками кожної із територіальних громад було висаджено саджанці калини на честь захисників. Догляд за ними покладено на місцеву старосту, тож регулярно здійснюється сапування і полив рослин, які, до слова, прийнялися і вже пустили молоді пагони.