Стартує будівництво найпростішого модульного укриття для Скулинського ліцею

Дата: 04.07.2023 08:29

Вимога воєнного часу - аби у кожному закладі освіти було укриття, адже, перш за все, навчальний процес має бути безпечним. Саме тому облаштування та будівництво найпростіших укриттів, захисних споруд цивільного захисту - один із пріоритетів у роботі місцевої влади.

Нагадаємо, на останньому засіданні сесії сільської ради було прийнято рішення про виділення 820 000 грн на оплату послуг з монтажу та облаштування модульної споруди (найпростішого укриття) Скулинського ліцею. Потому було проведено тендер на виконання згаданих робіт, а вже цими днями виконавець приступає до роботи.

Тож перед початком будівництва, відбувся виїзд робочої групи на чолі із секретарем сільської ради Павлом Кухтою, за участі представника від виконавця робіт, профільних фахівців сільської ради з метою обговорення окремих організаційних моментів щодо реалізації проекту будівництва захисної споруди.