Участь в обласних спортивних змаганнях "Разом до Перемоги"

Дата: 01.07.2023 09:37

Пропагування здорового способу життя та систематичних занять фізичною культурою і спортом і загалом популяризація спорту у сільській місцевості – важливий напрямок роботи, що покликаний виховувати правильні пріоритети щодо проведення дозвілля. А залучення мешканців громади до участі у спортивних змаганнях різних рівнів лише сприяє цьому процесу.

Команда Коложненської громади успішно виступила на обласних спортивних змаганнях серед сільських та селищних територіальних громад «Разом до перемоги», які проходили  у селі Боратин Луцького району під патронатом Волинської територіальної організації ВФСТ «Колос». Загалом участь у змаганнях узяли 14 команд – представників територіальних громад.

Змагання були командними й особисто-командними за такими видами: армспорт, гирьовий спорт, дартс, перетягування линви, шахи та шашки.

І про найголовніше – результати за кожним із видів: п’яту сходинку посіли у армспорті, четверті місця – у шахах і шашках, «срібло» - у перетягуванні линви, а ось переможні перші місця – у гирьовому спорті та дартсі. Вітаємо!