Школярі діляться враженнями про перші дні відпочинку у Польщі...

Дата: 28.06.2023 11:21

Як вже повідомляли, у неділю, 25 червня, група із 48-и дітей пільгових категорій з усієї громади вирушила на організований польським благодійником Яном Вєсьолеком відпочинок у м. Калети. Відтак, юні відпочивальники поділилися враженнями поки від кількаденного перебування у Польщі.

Комфортне проживання, смачне й корисне харчування, цікаве, насичене дозвілля – саме так описують діти і педагоги-супровідники своє часопроведення. Першого дня українські гості мали нагоду ознайомитися не лише з осередком відпочинку, а й самим містом Калети.

На дозвіллі  – ігри на свіжому повітрі, прогулянки (в тому числі, до лісу), вечірня дискотека та інші забави. А, приміром, учора всі гуртом ліпили традиційні українські вареники з картоплею на майстер-класі із виготовлення цієї національної страви. Захопливий процес!

Обіцяли ділитися враженнями і надалі, а поки бажаємо нашим діткам гарного відпочинку і приємних вражень від перебування. І укотре дякуємо польським друзям в особі Яна Вєсьолека за чергову підтримку українців у цей нелегкий час і жителів Колодяжненської громади зокрема.