Дата: 15.06.2023 15:47

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, визначення очікуваної вартості,

Послуги з монтажу та облаштування модульної споруди (найпростіше укриття) Скулинського ліцею за адресою: Волинська обл., Ковельський р-н, с. Скулин, вул.Шкільна, 24, за кодом ДК 021:2015 – 45223800-4 «Монтаж і зведення збірних конструкцій», за КЕКВ 2240

На виконання ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 16 грудня 2020 р. № 1266

Управлінням гуманітарної сфери виконавчого комітету Колодяжненської сільської ради, що розташована за адресою: с. Колодяжне, вул. Л. Українки, 20, відповідно Закону України «Про публічні закупівлі», було оголошено процедуру закупівлі (відкриті торги з особливостями) відповідно до кошторису на 2023 рік та плану закупівель на 2023 рік (закупівля: UA-2023-06-14-006608-a) за кодом ДК 021:2015 – 45223800-4 «Монтаж і зведення збірних конструкцій»,  Послуги з монтажу та облаштування модульної споруди (найпростіше укриття) Скулинського ліцею за адресою: Волинська обл., Ковельський р-н, с. Скулин, вул. Шкільна, 24,  для облаштування укриття в закладі освіти та забезпечення навчання.

Кількість послуг

Кількість: 1 послуга

Обсяг надання послуг / обсяг виконання робіт: згідно Додатку № 3

Місце поставки товарів/надання послуг

Місце поставки товару/надання послуг - Волинська обл., Ковельський р-н, с. Скулин, вул.Шкільна, 24.

Очікувана вартість предмета закупівлі

817 000,00 грн. з ПДВ.

1.

Строк строки виконання робіт, надання послуг

З моменту підписання договору по 31 серпня 2023 року включно

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом вартості даних послуг, шляхом моніторингу подібних закупівель в системі Прозоро, а також на підставі переліку послуг, які зазначені в технічних вимогах закупівлі. В тендерній документації міститься детальний опис послуг, технічні вимоги, обсяги та види цих послуг. Роботи повинні виконуватись з дотриманням вимог діючих нормативних документів та відповідно до вимог щодо термінів закінчення робіт, технології виконання послуг з дотриманням, якості будівельно-монтажних робіт, які виконуються з дотриманням діючих норм і правил та безпечних умов праці, з використанням конкретних матеріалів і конструкцій. Роботи повинні виконуватись із якісних матеріалів.