Увага! Важлива інформація КП «Тріумф»!

Дата: 25.06.2023 16:18

Шановні мешканці! Комунальним підприємством «Тріумф» був проведений аналіз оплати жителями громади наданих підприємством послуг із водопостачання (за п’ять місяців 2023 року). Станом на 01.06.2023 заборгованість становить 73 848, 33грн.

У зв’язку із критичним браком коштів для оплати підприємством поточних рахунків, що підприємство робить регулярно і вчасно, аби забезпечувати надання послуг споживачам на належному рівні, просимо вас в найкоротший термін погасити заборгованість, інакше ми будемо змушені обмежити водопостачання для боржників.

Попереджаємо! У випадку несплати боргу упродовж тижня, буде оприлюднено поіменний список боржників на офіційному сайті сільської ради та сторінках у соцмережах! А у разі непогашення заборгованості до 20.07.2023, КП «Тріумф» обмежить водопостачання боржникам, допоки рахунки не будуть сплачені. Розраховуємо на ваше розуміння та громадянську свідомість!

Олег Данилюк, директор КП «Тріумф».