Шановні держслужбовці! Щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем державної служби!

Дата: 23.06.2023 09:56

Працювати у державних органах, забезпечувати виконання завдань і функцій держави – вкрай відповідальна справа, від якої залежить успіх політичних, економічних та соціальних перетворень, добробут людей, їхнє ставлення до влади. Ви заслуговуєте на глибоку повагу, адже на ваших плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу.

Пам'ятайте, що довіра до влади починається з державного службовця, який має відігравати роль посередника між нею і народом, гнучко реагувати на запити суспільства. У сучасних реаліях російської повномасштабної війни у нашій державі – ваша відповідальність виросла в рази, як і змінилися пріоритети у роботі. На перший план вийшла турбота про безпеку громадян і організація протидії російській агресії на тому рівні, на якому несете службу. Нехай ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян.

Бажаю вам добра і здоров’я, невичерпної енергії, плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень та подальшої розбудови Української держави після Перемоги над російським загарбником, яка неодмінно настане завдяки нашим мужнім захисникам. Мирного неба і хороших новин!

З повагою, сільський голова Віталій Кашик