Щодо підготовки громадян до національного спротиву...

Дата: 20.06.2023 15:28

За участі сільського голови Віталія Кашика, керівника ДФТГ Віктора Матвіюка відбулася зустріч представників добровольчого формування територіальної громади із заступником начальника штабу по мобілізаційній роботі В/ч А 7063 Василем Луканем на тему участі у навчанні з національного спротиву.

Як вже повідомляли, на рівні району діятиме місцеве відділення Центру підготовки до національного спротиву, де проводитимуть заняття з вогневої й тактичної, спеціальної фізичної підготовки, тактичної медицини, зв'язку, військової топографії та інженерії тощо. Тож Василь Зіновійович більш детально розповів про згадану програму підготовки громадян та закликав присутніх зголоситися до участі у навчанні. Опісля його завершення видаватимуть відповідний сертифікат із подальшою можливістю стати інструктором місцевого відділення Центру.

У процесі обговорення були визначені кандидатури для проходження навчання із національного спротиву.