Вітання з Днем батька

Дата: 18.06.2023 08:28

У третю неділю червня в Україні відзначається День батька. Це свято - ще одна нагода висловити любов і вдячність батькам. Бути батьком – це велика відповідальність. Ми прислухаємося до мудрих батьківських порад, можемо спертися на його сильне плече, знайти в ньому опору і підтримку.

Сьогодні, у час війни, з якою прийшла на нашу землю росія, багато батьків, зі зброєю в руках, пішли захищати свої сімʼї та рідну країну від ворога, і це - найважливіша ваша місія. Ваші діти, родини та, зрештою, усі українці пишаються вами, наші захисники! І щиро хочемо одного - Перемоги і якнайшвидшого вашого повернення до рідних домівок, своїх дружин, дітей. Вічна памʼять усім, хто більше ніколи не обійме своїх рідних, щирі співчуття дітям, чиїх батьків забрала війна.

Вітаю зі святом усіх чоловіків, яким в житті випала почесна та відповідальна місія бути батьком. Зичу міцного здоров’я, благополуччя, миру, добра, батьківської мудрості і впевненості в завтрашньому дні. Нехай щасливими і вдячними зростають діти, а удача супроводжує у решті ваших життєвих справ!

Віталій Кашик, сільський голова