Про відвідування лісових масивів та заготівлю ягід і грибів…

Дата: 12.06.2023 16:03

Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Петро Оксентюк узяв участь у черговому засіданні районної постійно діючої комісії з питань організації заготівлі другорядних лісових матеріалів та здійснення побічних лісових користувань, яке днями відбулося на базі районної військової адміністрації під керівництвом голови комісії – першого заступника начальника районної військової адміністрації Галини Коляди, за участі начальника Ольги Черен, заступника голови районної ради Андрія Броїла, профільних фахівців, суб’єктів господарської діяльності, які здійснюють заготівлю другорядних лісових матеріалів у Ковельському районі.

Ішлося про заборону відвідування лісових масивів на території району та загалом організацію заготівлі другорядних лісових матеріалів. Зокрема, відвідування лісових масивів на території Колодяжненської сільської ради дозволено.

Також було наголошено на пошукові тимчасових лісокористувачів, зацікавлених в заготівлі лісової продукції, для наповнення місцевого бюджету.

Усі рішення районної комісії будуть взяті до відома і враховані при організації відповідної роботи.