У Скулині та Дрозднях пройшли ярмарки на підтримку ЗСУ

Дата: 12.06.2023 14:45

Періодично у нашій громаді, за ініціативи управління гуманітарної сфери сільської ради, проходять ярмарки на підтримку Збройних Сил України. У рамках дня громади, у травні, такий захід був організований у Колодяжному, нещодавно – в Уховецьку, а вчора ярмаркували у Скулині та Дрозднях.

До втілення важливої благодійної ініціативи долучилися працівники місцевих закладів культури і освіти, а також активні й небайдужі тутешні жителі. Обидва заходи проходили у приміщеннях будинків культури, і, окрім власне ярмарку, для відвідувачів була представлена невеличка концертна програма із виступів як місцевих аматорів сцени, так і гостей – колективів «Теремчани» і «Морошки» із Луцької громади.

У Скулині діяла тематична фотозона, книжкова експозиція, а у Дрозднях місцевим благодійником був наданий батут для малечі.

Господарі і господині, талановиті діти, молодь пропонували придбати товари, до створення яких доклали свої умілі руки: різноманітні смаколики,солодку випічку, молочну продукцію, вироби бджільництва, ягоди з власних городів, сувеніри тощо.

Цікаво, змістовно і, головне, корисно проведений недільний день: за рахунок отриманих від ярмарків коштів та зібраних благодійних пожертв буде придбано військове обладнання на фронт (з огляду на заявлені військовими потреби).

Дякуємо як організаторам, так і гостям заходів за активність, щедрість та небайдужість. Низький уклін нашим ЗАХИСНИКАМ!