У громаді діють пришкільні мовні табори

Дата: 08.06.2023 16:37

Навчальний рік позаду, але це не означає, що спорожніли заклади освіти громади, адже на базі тих, де є укриття, діють літні мовні табори. Це – не лише хороший спосіб підвищити або закріпити здобуті у період навчання знання з іноземної мови, але й цікаве і насичене дозвілля для дітей.

Зокрема, такі пришкільні табори функціонують у Дрозднівському, Уховецькому, Колодяжненському, Кричевичівському ліцеях, Черемошненській, Білашівській, Волошківській гімназіях.

Робота стартувала 1 червня і з того часу, у рамках організованої педагогами програми, учні здобули нові знання, цікаво, весело, а головне – змістовно і корисно провели час, адже програма сформована таким чином, що поєднує різні види діяльності – творчість, спорт, відпочинок на свіжому повітрі і загалом здоровий спосіб життя.

І, що цікаво, кожен день не схожий на попередній, адже має свою тему – знайомства, друзі, подорожі, здоров’я, тварини тощо. Зичимо учням цікавого відпочинку і продуктивного навчання упродовж решти часу, адже мовні табори завершать роботу 14 червня.