Щодо доступності укриттів....

Дата: 07.06.2023 10:11

На позачерговому засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Колодяжненської сільської ради, яка відбулася під керівництвом сільського голови - голови згаданої комісії Віталія Кашика, було напрацьовано ряд заходів щодо організації укриття населення у фонді захисних споруд цивільного захисту.

Відтак ішлося про забезпечення цілодобового доступу населення до захисних споруд ( укриттів) цивільного захисту та було визначено конкретних відповідальних за це та загалом за належну експлуатацію захисних споруд осіб (відповідна інформація доведена до балансоутримувачів захисних споруд ).

Окрім того, було вирішено здійснити оперативні перевірки об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту (сховищ, протирадіаційних укриттів, споруд подвійного призначення, найпростіших укриттів), у тому числі у нічний час, зокрема їх готовності до використання, безперешкодного доступу до них населення із залученням працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій та Національної поліції.

А також, провести додаткове інформування населення про місця розташування об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту, які передбачаються для укриття населення. Ця інформація постійно доступна на офіційному сайті сільської ради у розділі «Перелік та адреси укриттів» (https://kolodyazhne.gromada.org.ua/perelik-ta-adresi-ukrittiv-09-45-47-07-06-2023)

Перелік та адреси укриттів | Колодяжненська громада, Волинська область, Ковельський район