Підведено підсумки ХХVІІІ обласної виставки дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині»

Дата: 02.06.2023 12:26

З метою активізації творчої діяльності педагогічних працівників, презентації, поширення, впровадження інноваційних досягнень освітян в контексті Нової української школи впродовж квітня – травня 2023 року проводилась ХХVІІІ обласна виставка дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині». Вона стала свідченням того, що попри непростий час і пов’язані з ним складнощі в роботі, педагоги громади не тільки не припинили підвищувати свою кваліфікацію, займатися саморозвитком, а й представили чималу кількість професійних публікацій у номінаціях «Українська мова і література», «Зарубіжна література», «Іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська)».

Працівники закладів освіти громади запропонували напрацювання у вигляді методичних рекомендацій, розробок, практикумів, дидактичних матеріалів, збірників завдань тощо. Свої роботи презентували: - Бединська Людмила Степанівна, вчитель зарубіжної літератури Уховецького ліцею Колодяжненської сільської ради Ковельського району Волинської області, - Кібич Вікторія Романівна, вчитель української мови і літератури Волошківської гімназії Колодяжненської сільської ради Ковельського району Волинської області, - Ксьондзик Наталія Вікторівна, вчитель англійської мови Любитівського ліцею імені Лесі Українки Колодяжненської сільської ради Ковельського району Волинської області, - Лисюк Юлія Вікторівна, вчитель англійської мови Дрозднівського ліцею Колодяжненської сільської ради, - Тетерук Леся Анатоліївна, вчитель української мови і літератури Любитівського ліцею імені Лесі Українки Колодяжненської сільської ради Ковельського району Волинської області.

Напрацювання освітян, представлені на виставці, розкривають актуальні професійні питання і будуть використовуватися у щоденній практичній роботі педагогів.

Виставка дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині» - майданчик для випробовування професійних можливостей вчителів, як молодих, так і досвідчених, оскільки тут демонструються найкращі інноваційні ідеї.

Нещодавно підведено її підсумки. Дипломом ІІ ступеня нагороджено Бединську Людмилу Степанівну, вчителя зарубіжної літератури Уховецького ліцею, а дипломом ІІІ ступеня - Тетерук Лесю Анатоліївну, вчителя української мови і літератури Любитівського ліцею імені Лесі Українки. Вітаємо переможців та щиро дякуємо творчим педагогам за наполегливу працю, адже написання фахових публікацій є одним із найефективніших способів професійного росту педагогів.

КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»