В Уховецьку ярмаркували на користь захисників

Дата: 31.05.2023 11:40

Днями на подвір’ї Уховецького ліцею було особливо людно, адже тамтешні     учні, їхні батьки, небайдужі мешканці старостинського округу пропонували до придбання власноруч виготовлені смаколики, різні вироби народних майстрів та іншу сільськогосподарську продукцію. І, що важливо, виручені на ярмарку кошти спрямують на підтримку наших захисників - 54 батальйону 100 бригади ТРО.

Варто зазначити, що проведення благодійних ярмарків на території кожного старостинського округу  – ініціатива управління гуманітарної сфери сільської ради. Власне організацію на місцях покладено на працівників закладів культури та загальної середньої освіти.

І уховчани чудово справились із цим завданням! Перш за все, завдяки небайдужості, щедрості, трудолюбивості і таланту місцевих жителів – навіть наймолодших. А відтак вдалося назбирати близько двадцяти тисяч гривень!

Дякуємо за вашу працю і щедрість!Низький уклін нашим захисникам!