Привітання сільського голови Віталія Кашика зі святом Останнього дзвоника

Дата: 31.05.2023 09:37

Дорогі учні! Шановні педагоги, батьки!

Сьогодні у закладах загальної середньої освіти нашої громади лунає останній дзвінок і сповіщає водночас радісну і сумну новину: іще один навчальний рік добіг завершення. Щирo вiтaю вaс із цим особливим святoм! У школярів попереду літні канікули, а у випускників - позаду важливі шкільні роки, пора безтурботного і захопливого дитинства. І ось ви вирушаєте у самостійне доросле життя… Бажаю, щоби цей шлях був щасливим, сповненим гарними подіями і здобутками, а найголовніше - під мирним небом у вільній незалежній Україні. Вірю, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами рідної країни!

Також хочу висловити глибоку вдячність педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.

Ну, а усім, хто ще у вересні повернеться за шкільні парти - гарного літнього відпочинку і приємних вражень. Щастя, добра, міцного здоров’я та успіхів! Щира подяка і низький уклін нашим захисникам! Якнайшвидшого Переможного миру!

Віталій Кашик, сільський голова