Переможна гра

Дата: 29.05.2023 17:06

Триває Чемпіонат Ковельського району з футболу. У черговому протистоянні представники Колодяжненської громади ФК «Волошки» зустрілися із ФК «Велимче».

У матчі, який проходив у населеному пункті команди-суперника з однойменною назвою, наші впевнено здолали господарів, перемігши із рахунком 3:5. Такий результат - наслідок злагоджених дій футболістів і, власне, чітких влучань по воротах суперників (відзначились: Станіслав Тарасюк (2), Олександр Портянко (2), Максим Кондратюк (1) ).

І, відрадно, що за підсумками проведених матчів двох турів Чемпіонату, ФК «Волошки» - на першій сходинці турнірної таблиці. Наступна гра третього туру відбудеться 03.06 на стадіоні у Колодяжному, де команда нашої громади зустрінеться із ФК «Нива» (Згорани).