До відома споживачів!

Дата: 29.05.2023 16:14

КП «Тріумф» закликає громадян, які заборгували за надання послуг із вивезення твердих побутових відходів, розрахуватися. Адже від вашої своєчасної оплати залежить подальша діяльність підприємства, а відповідно і якість наданих послуг.

Зокрема, станом на 01.05.2023 споживачам було нараховано 372 тис. 316 , 97 грн плати за вивезення твердих побутових відходів, а сплачено лише – 152 тис. 450, 27 грн. Фактично витрати підприємства (на забезпечення технікою, яка вивозить сміття, пальним, платою за утилізацію ТПВ, сплату податків тощо) перевищують його доходи , а відтак надання якісних послуг місцевому населенню у майбутньому – під питанням.

Тож керівництво комунального підприємства вкотре розраховує на розуміння та громадянську свідомість місцевих мешканців. Для додаткової інформації про заборгованість та оплату послуг можна звертатися за тел.: 0672100330 (Надія Іванівна). Телефонувати лише у робочий час (понеділок-п’ятниця 9.00 -16.00 )