Творчі доробки вчительства

Дата: 29.05.2023 16:04

Днями, на базі ЗЗСО N8 м. Ковеля Центром професійного розвитку педагогічних працівників було організовано та проведено консультативний захід для вчителів зарубіжної літератури на тему: "Сучасні інструментарії підвищення якості освітнього процесу в закладі загальної середньої освіти".

У майстерні творчого вчителя взяли участь педагоги ЗЗСО території обслуговування Центру. Власними методичними проєктами та напрацюваннями поділились Людмила Бединська, вчителька Уховецького ліцею, Любов Самчук, педагогиня ОЗЗСО "Поворський ліцей" та Інна Катеринюк, зарубіжник ОЗЗСО "Ліцей с. Велицьк".

Педагоги акцентували увагу на роботі з дітьми у 5 класі, який працює за концепцією "Нова українська школа". На заході вдалось проаналізувати переваги та проблеми в роботі з п'ятикласниками. Учасники заходу познайомились із технологією ейдотехніки та впровадження її на уроках зарубіжної літератури.

Окремою частиною педагогічної майстерні стали поезії. Власні віршовані твори презентувала Олена Коваль, вчителька Скулинського ліцею". Разом із дочкою та ученицею 9 класу Скулинського ліцею Софією Коваль їм вдалось передати увесь трагізм сьогодення через творчіть: мама прекрасно віршує, а донька - малює. Ніхто із учасників не залишився байдужим до поезії життя.

Інформація КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Колодяжненської сільської ради»