Завершено роботи з експлуатаційного утримання комунальної дороги по вул. Молодіжна в селі Воля Любитівська

Дата: 24.05.2023 12:41

Ще на початку 2022 року було розроблено проект капітального ремонту згаданої вулиці,  який пройшов державну експертизу (загальна вартість проекту становила 6 млн. 257 тисяч гривень). Однак через введення воєнного стану та низку інших причин, реалізувати проект так і не вдалося.

Білощебенева дорога, з проектною швидкістю руху до 30 км/год потребувала хоч якогось ремонту, позаяк на 500-та метрах з 750-ти було відсутнє щебеневе покриття і навесні дорогою вже неможливо було проїхати.

Тому, в ході проведення робіт з експлуатаційного утримання доріг, було прийняте рішення про грейдерування та підсип вулиці піщано-щебеневою сумішшю з її утрамбовуванням з метою продовження строку її експлуатації. Це найдешевший вид ремонту, тим паче, що піщано-щебеневу суміш не купували спеціально для цієї потреби, а перемістили на дорогу після розбирання асфальтованих площадок старого господарського двору в селі Дроздні, а кошти витрачалися лише на погодинну оплату роботи техніки.

Варто зазначити, що у такий спосіб минулого  року ремонтувались дороги в селах Грушівка, Дроздні та Рокитниця. Стан шляхів після зими задовільний.

Таким чином планують відремонтувати і вул. Лісову в селі Ворона та вул. Шевченка у Любитові (на останню, до слова, ще на початку 2022 року також було виготовлено проект капітального ремонту, який, на жаль, в умовах сьогодення неможливо реалізувати).

Роботи з експлуатаційного утримання комунальної вуличної мережі на території громади продовжуються.