22 травня в Україні вшановують пам'ять загиблих під Волновахою військових

Дата: 22.05.2023 10:00

Дев’ять років тому, 22 травня 2014 року о 04:30 диверсійна група російсько-терористичних найманців цинічно напала на блокпост українських військовослужбовців 51-ої окремої механізованої бригади, який розмістився між селами Ольгинка та Володимирівка неподалік міста Волноваха Донецької області

В результаті нападу, в бою загинуло 18 військовослужбовців 51-ої окремої механізованої бригади Збройних Сил України, ще близько 30 були поранені. Свій останній нерівний бій прийняли військовослужбовці з Волинської, Рівненської, Хмельницької, Львівської, Івано-Франківської та Вінницької областей. Наймолодшому із загиблих на той час виповнилося лише 23 роки.

Волинь ця трагедія сколихнула найбільше, адже десятеро із тих, кого позбавили життя, – уродженці міст та районів області.

На превеликий жаль, повномасштабне російське вторгнення принесло на нашу землю нові трагедії, адже керівництво та військові держави-агресорки  ведуть війну у відверто злочинних і цинічних формах, тероризують навіть мирне населення.

Тож у цей травневий день вшановуймо пам’ять загиблих під Волновахою військовослужбовців та усіх полеглих за час АТО/ООС та повномасштабної війни захисників, які ціною свого життя відстоювали незалежність та територіальну цілісність України. Вічна і світла пам'ять!

Віталій Кашик, сільський голова