Вітання сільського голови Віталія Кашика з Днем громади

Дата: 16.05.2023 10:32

Шановні мешканці Колодяжненської сільської ради!

Прийміть щирі вітання з нагоди 6-ої річниці з дня утворення нашої територіальної громади! Громади, яка за цей час стала великою дружньою родиною! І свідчення тому - співпраця і взаєморозуміння на всіх рівнях, ініціативність і активність наших жителів у питаннях, що стосуються життя громади. Вороже вторгнення, повномасштабна війна дещо перекреслила наш шлях до нових здобутків, але водночас згуртувала нас. Багато з вас зголосилося стати на захист рідної країни. Чи не кожен тутешній житель вносить свій вклад у спільну Перемогу, ставши на жертовний шлях волонтерства. Низький уклін воїнам-землякам, вічна і світла пам’ять загиблим Героям! Величезна вдячність волонтерам!

Дуже б хотілося привітати вас зі святом із таким піднесенням і радістю, як це було у мирні часи… Та поки триває війна, головне наше свято попереду. Після великої Перемоги наша радість і святкування будуть помножені удесятеро, а то й більше. Гордий бути жителем славного Лесиного краю і пишаюся земляками! Процвітання, миру і Перемоги!