Дорогі жінки, любі матері!

Дата: 14.05.2023 09:19

Традиційно, в другу неділю травня, українські родини відзначають День матері. Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері. Адже материнська любов –  це рушійна сила, що допомагає долати труднощі, досягати успіху і здобувати нові перемоги.

Однак, в нашій країні триває розв’язана росією війна, на якій гинуть чиїсь діти, кращі сини і доньки України. Тому багато матерів зустрічають це свято зі сльозами на очах, адже їхні діти вже ніколи не переступлять поріг рідної домівки. Не існує слів, які б змоги зменшити Ваш біль, та пам’ятайте: Ваші діти – Герої! А Герої не вмирають: їхні імена будуть навіки викарбувані в історії, у наших серцях.

Дякуємо, що виховали справжніх патріотів, які стали на захист Батьківщини. Низький уклін за Ваші терпіння і мужність, за витримку і материнську любов.

Також найщиріші слова подяки адресую багатодітним матерям та жінкам, які стали турботливими неньками для дітей-сиріт.

Щастя і здоров’я всім Вам, дорогі матері! Поваги і підтримки від синів, чоловіків та братів, а від Всевишнього – благословення! Зичу радості, добробуту, довгих років життя на радість дітям, онукам і правнукам! Мирного неба та Перемоги, аби наші захисники – чиїсь доньки та сини –  якнайшвидше повернулися додому.

З повагою, сільський голова Віталій Кашик