Участь в обласному етапі фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

Дата: 08.05.2023 14:10

06 травня у місті Володимирі на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Олімп» відбувся фінальний етап обласного фізкультурно-оздоровчого фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

Як вже повідомляли, переможцями серед старостинських округів Колодяжненської сільської ради стала сім’я Кузьмичів із села Гончий Брід Дрозднівського старостинського округу, а відтак саме вони представили громаду на обласному рівні. Тато Святослав, мама Ольга , донька Уляна Кузьмичі – дружня сім’я , а тепер і справжня команда, адже дух боротьби, що панував на змаганнях, ще більше об’єднує і спонукає до взаємопідтримки. До участі у змаганнях зголосилося 12 родин зі всієї Волині. І хоч у спортивних естафетах нашим представникам не вдалося вибороти призових місць, але найголовніше – це зацікавлена участь, чудовий настрій, згуртованість та сімейна солідарність, і в результаті – 8 місце.

Всі сім’ї отримали пам’ятні дипломи від організаторів фестивалю. Дякуємо родині Кузьмичів та решті учасників місцевого відбору за зацікавленість та активність. Адже розвиток спортивного життя громади - серед важливих напрямків у роботі керівництва сільської ради, управління гуманітарної сфери, і він був би не можливий без ініціативності, старанності, жвавого спортивного інтересу наших жителів.