Нашу спільну роботу відзначено!

Дата: 28.02.2023 14:55

Днями в с.Самари відбулася виїзна нарада сільських голів Ковельського району при голові Ковельської районної військової адміністрації О. М. Черен, де було проаналізовано підготовку оборони сіл і селищ Ковельського району та м.Ковеля. За результатами проробленої роботи Ковельською районною військовою адміністрацією було відзначено три громади з двадцяти трьох, в числі яких і наша Колодяжненська.
Ольга ЧЕРЕН подякувала очільникам громад і вручила цінні подарунки - бензопили.

В свою чергу на засіданні виконавчого комітету Колодяжненської сільської ради сільський голова Віталій КАШИК зауважив, що такий високий результат - це, ніщо інше, як спільна праця тих жителів громади, які долучились до мобілізаційних завдань ( пожежники, кочегари, працівники сільської ради, члени ДФТГ та інші) на чолі зі старостами, за що він кожному щиро подякував. На даному засіданні отриманий  подарунок сільський голова передав в комунальне підприємство "Тріумф", яке зможе використати цей інструмент як і для виконання подальших мобілізаційних завдань, так і для благоустрою території.