Чемпіонат з волейболу

Дата: 13.02.2023 23:16

З метою розвитку та популяризації волейболу серед широких верств населення, пропаганди фізичної культури і здорового способу життя та виявлення кращих команд області 11 лютого 2023 року в м.Ковель відбувся чемпіонат громадської організації "Волинська територіальна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортичного товариства "Колос" з волейболу серед чоловіків.

Команда Колодяжненської ТГ достойно виступила у чемпіонаті, увійшовши до фіналу та зайнявши почесне третє місце, за що була нагороджена грамотою, кубком та медалями, з чим ми її і вітаємо!

Щиро дякуємо організаторам змагань та  нашим спортсменам за те, що своєю працею на спортивному фронті  підбадьорюють наших захисників та наближають ПЕРЕМОГУ разом з ними!