Оголошення про намір отримати дозвіл на викиди

Дата: 13.12.2022 09:42

ТзОВ «Волинська нафтова група» оголошує про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від існуючих стаціонарних джерел на підприємстві. Фактична адреса майданчика: Волинська обл., Ковельський р-н, с. Воля-Любитівська, вул. Луцька, 1а. Джерелом викиду забруднюючих речовин на майданчику є: підземні резервуари для зберігання бензину – 1 шт., дизпалива – 2 шт. об’ємом 10 м3 кожний, дві паливно-роздавальні колонки потужністю 50 л/хв та 90 л/хв. При роботі обладнання в атмосферне повітря потрапляють: сірководень – 0,00007122 т/рік, бензол – 0,00051196 т/рік, ксилол – 0,0002997 т/рік, толуол – 0,0004855 т/рік, вуглеводні насичені С1219 – 0,141076 т/рік. В результаті розрахунків концентрацій забруднюючих речовин, визначених на основі фактичних та розрахункових потужностей викиду встановлено, що концентрації шкідливих речовин у приземному шарі атмосферного повітря не перевищують граничнодопустимих концентрацій. По своїй діяльності організація не може бути небезпечним джерелом впливу на навколишнє природне середовище. Із зауваженнями та пропозиціями звертатися до Управління екології та природних ресурсів Волинської облдержадміністрації (43027, м. Луцьк, Київський майдан, 9) протягом одного місяця з дня опублікування оголошення.