Нарада при сільському голові

Дата: 21.11.2022 12:29

Сьогодні, 21 листопада 2022, в приміщенні Центру культури, дозвілля та спорту Колодяжненської сільської ради відбулася робоча нарада керівників структурних підрозділів та старост при сільському голові, на якій було обговорено нагальні проблеми громади та обговорено шляхи вирішення їх, а також кожен мав змогу прозвітувати про пророблену роботу за минулий тиждень та поділитись своїми планами роботи на наступний тиждень. Перед початком наради сільський голова Віталій Кашик наголосив присутнім, що сьогодні в Україні відзначається День Гідності та Свободи, з чим і привітав усіх. Віталій Леонтійович зауважив, що Революція Гідності залишила глибокий, визначальний і незабутній слід в історії. Сільський голова пролистав у своїй пам'яті та нагадав присутнім про події закінчення 2013 року та початку 2014 року. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні та тих, хто і до сьогодні гине за волю і незалежність нашої Батьківщини.   Сільська влада, керівники структурних підрозділів, старости, працівники апарату сільської ради приєднались у День Гідності та Свободи до флешмобу "Жовта стрічка", зініційованої рухом громадянського спротиву "Жовта стрічка", який виник в березні 2022 року в Херсоні, а пізніше поширився на всіх окупованих територіях. Активісти, попри постійну загрозу життю, викрадення, тортури, продовжували підпільний протест. На вулицях міста з'являлись проукраїнські плакати, графіті, а на парканах, деревах і навіть на приміщеннях окупованих адміністрацій з'являлися жовті стрічки. Метою флешмобу "Жовта стрічка" є підтримка опору на окупованих територіях, а також демонстрація цілому світу того, скільки  багато в Україні тих, хто в різний спосіб готовий боронити нашу Гідність, Свободу та Незалежність.