Спортивні новини

Дата: 31.10.2022 16:17

Фото без описуВчора, 30 жовтня 2022 року, в м. Рожище відбувся турнір з футболу серед ветеранів 45+ пам'яті Сергія Наконечного. Команда с.Волошки Колодяжненської  громади, здобула титул ЧЕМПІОНА, перемігши трьох суперників! Усі гравці від організаторів турніру, асоціації футболу Волині, отримали пам'ятні медалі, а команда нагороджена КУБКОМ. Наші спортсмени, окрім данини в пам'ять про Сергія Наконечного, свою перемогу присвячують нашим захисникам і безмежно дякують усім, хто сьогодні охороняє рубежі нашої країни, за те, що мають нагоду в погожий недільний день зайнятися своєю улюбленою справою - грою у футбол!  Отож, привітаймо з черговою високою нагородою наших футболістів та побажаймо їм ще більших успіхів та ще почесніших нагород!