Якісні дороги - індикатор успіху реформи

Дата: 21.10.2022 21:59

Проблема доріг - одна з найгостріших проблем для України: від наявності ям на дорогах до повної відсутності дорожнього покриття... З такою проблемою стикаються міста, села, громади... Не виняток і наша, Колодяжненська громада.

Чітко розуміючи, що якісні дороги - це не лише безпека і комфорт жителів громади, а й якість та рівень освітніх, медичних, адміністративних послуг, що надаються в громадах, очільники нашої громади, члени виконавчого комітету, депутатський корпус прийняли низку конструктивних рішень, завдяки яким вдалося, навіть і в такий складний для країни час, значно покращити дорожню інфраструктуру в населених пунктах наших старостинських округів.

Так, за клопотанням Колодяжненської сільської ради в особі сільського голови Віталія Кашика, Службою місцевих автомобільних доріг Волинської області проведено поточний та ямковий ремонт доріг місцевого значення, а саме:
дороги, які сполучають такі населені пункти, як
Білин - Скулин,
Любитів - Волошки,
Колодяжне - Будище,
Кричевичі - Черемошно,
Воля Любитівська - Дроздні - Гончий Брід.

За кошти місцевого бюджету вдалося провести ліквідацію аварійної ямковості та постійно проводиться експлуатаційне утримання доріг комунальної власності Колодяжненської сільської ради.
Зокрема, з травня місяця 2022 року відремонтовано
вул. Миру та під'їзд до кладовища в с.Черемошне,
вул. Західна, Зелена, Лісова та Яблунева в с. Скулин,
вул. Волоська в с. Стеблі,
вул. Вишнева в с.Уховецьк,
вулиці Марії Козел, Перемоги, Анастасії Кислюк в с. Рокитниця,
вул. Чехова в с. Колодяжне,
в с.Любитів: вулиці Л. Українки, Шевченка, Садова, 1-го Травня, Миру, Гагаріна, Незалежності,  Молодіжна. Розпочато та проводиться відповідно ремонт на вул. Полянського та Кулаковського також в с. Любитів.
Відремонтовано  вулиці Поліська, Лісова, Середня в с. Грушівка.
В рамках експлуатаційного утримання доріг проведено грейдерування вулиць Лісової та Молодіжної в с.Ворона.

Звісно, що якісні дороги - це індикатор успіху реформи. В ході процесу децентралізації територіальні громади стали справжніми господарями на своїй території та включилися в роботу, спрямовану на ефективне використання дорожньої мережі. Сьогодні ми плануємо не лише продовжувати рухатися в напрямку покращення дорожньої інфраструктури, а й задумуємося над питанням збереження та експлуатації відремонтованих доріг. Тому переконані, що якщо буде зацікавленість влади та бажання  громади не лише відремонтувати, а й зберегти все, що зроблено - позитивний  результ неодмінно буде!