Методичні матеріали від експертів ГО "Електронна республіка".

Дата: 19.07.2022 11:31

Фото без описуОдна з тенденцій, якій варто зараз слідувати - це тенденція підтримки один одного на шляху до перемоги. Міжміська робоча група є одним з інструментів підтримки бізнесу та інструментом допомоги органам місцевої влади, щоб знайти відповіді на важливі питання. У сьогоднішній реальності у нас з'явилося безліч питань, які потребують негайних відповідей та рішень, і серед великого потоку інформації не завжди вдається знайти потрібну.  Щоб системазувати інформацію,  команда експертів ГО «Електронна республіка» за сприяння Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” (КЕУ) розробила ряд важливих методичних матеріалів у зручному форматі для використання у роботі. Основні правила кібергігієни.  Релокація_бізнесу._Інформація_для_бізнесу.   Релокація_бізнесу._Інформація_для_ОМС    Фіксація збитків.