Громада попрощалася з воїном-захисником Андрієм Рудіним.

Дата: 18.04.2022 16:00

Фото без опису21 березня 2022 року в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Михайло-Ларине Вітовського району Миколаївської області загинув наш земляк - житель села Волошки, сержант Рудін Андрій Валентинович, 1981 року народження. В скорботно-урочистому заупокійному богослужінні взяли участь представники місцевої влади, громадськості, територіальної оборони і військовослужбовці, жителі Волошок та Колодяжненської громади. Андрій Рудін виріс і прожив усе життя у Волошках. Був порядним і добрим селянином, скорим на допомогу односельцям і активним в усіх починаннях громади. Коли у 2014 році на Схід України посягнули російські окупанти, Андрій добровільно пішов у військо і мужньо боронив рідну землю від ворога. А коли весною 2022 року російська агресія охопилу усю Україну, сержант Рудін був в числі перших, хто став на захист Вітчизни. Жителі громади - старі і малі, сивочолі і зовсім юні схилили голови в жалобі, зустрічаючи полеглого воїна-захисника та проводжаючи його до місця останнього спочинку. Царство Небесне і вічна пам'ять, тобі Андрію та усім, хто у ці дні кладе голови, аби ми жили в мирі і в скорому часі святкували Перемогу!