Звернення Колодяжненського сільського голови Віталія КАШИКА

Дата: 25.02.2022 13:06

Шановні жителі!

Закликаю усіх чоловіків громади вступити до лав Збройних Сил України для створення територіальної оборони, щоб захистити населені пункти нашої громади зі зброєю. Прошу усіх, хто вважає своїм священним обов’язком захистити рідну землю, звертатися в пункт збору Колодяжненської сільської ради за адресою: вул.Лесі Українки, 18 с.Колодяжне (будинок культури).

Звертаюся взяти посильну участь у допомозі військовим, які перебуватимуть на блокпостах біля населених пунктів, а саме: в постачанні продуктів харчування та в ремонті військової техніки. У м.Ковелі уже створено дві бригади по наданню послуг з ремонту військової техніки. Номер телефону керівника бригади:0958337656 – Тарас ЯКОВЛЕВ.

Прошу усіх жителів громади виконувати НАКАЗ Волинської ОДА №1 від 24.02.2022р. «Про запровадження комендантської години на території області» з 22.00 до 07.00 години.

Зберігайте спокій, залишайтеся по домівках і без нагальної потреби не пересуватися в інші напрямки. А також, по можливості, підготувати приміщення для проживання переселенців з інших регіонів.

Дякую за розуміння,

тримаймося разом, з нами Бог,

ми на своїй землі і тому переможемо!

СЛАВА УКРАЇНІ!

Сільський голова: Віталій КАШИК