Турнір з настільного тенісу серед школярів

Дата: 18.02.2022 23:50

Фото без описуВ рамках проведення Спартакіади школярів закладів загальної середньої освіти Колодяжненської сільської ради у 2022 році продовжуються змагання. Зокрема, 17-18 лютого відбувся Турнір Колодяжненської сільської ради з настільного тенісу серед школярів. 17 лютого змагались між собою навчальні заклади - гімназії. У результаті змагань командну першість виборола команда ЗЗСО "Білашівська гімназія", ІІ місце зайняла команда ЗЗСО "Рокитницька гімназія", ІІІ місце отримала команда Черемошненської гімназії. Серед юнаків та дівчат відбулися ігри за особисту першість. Серед юнаків І місце отримав Домбровський Мирон, ІІ місце - Моісеєнко Олексій, ІІІ місце - Симонік Дмитро - учні ЗЗСО "Білашівська гімназія". Серед дівчат І місце здобула Кулеша Ніна (ЗЗСО "Рокитницька гімназія"), ІІ місце - Гладишук Анна, ІІІ місце Грисюк Ірина - учениці ЗЗСО "Білашівська гімназія". 18 лютого між собою змагались команди ліцеїв Колодяжненської громади. У результаті ІІІ місце дісталось Скулинському ліцею, ІІ місце виборола команда Колодяжненського ліцею, і переможцями Турніру з настільного тенісу серед ліцеїв стала команда ЗЗСО "Любитівський ліцей ім. Лесі Українки". У змаганнях на визначення особистої першості серед юнаків І місце зайняв Сидорук Артем ( Колодяжненський ліцей), ІІ місце - Дятел Владислав, ІІІ місце - Дятел Станіслав (Скулинський ліцей). Серед дівчат І місце виборола Пекарішина Вікторія (ЗЗСО "Любитівський ліцей ім. Лесі Українки"), ІІ місце - Дейнека Тетяна (Колодяжненський ліцей), ІІІ місце - Оніщук Іванна (ЗЗСО "Дрозднівський ліцей"). Учасників та переможців Турніру з настільного тенісу привітали Колодяжненський сільський голова Віталій Кашик, начальник управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Колодяжненської сільської ради Лілія Осіпчук, нагородили грамотами та медалями, побажали усім спортивних здобутків, натхнення, міцного духу та здоров'я.