В бібліотеці с.Любитів вшанували учасників бойових дій.

Дата: 15.02.2022 15:40

Фото без опису15 лютого – 33 річниця виведення військ з Афганістану, день вшанування учасників бойових дій на території інших держав, тих, хто з честю та гідністю виконав свій військовий обов’язок у різний час та у різних країнах. Працівники бібліотеки та Будинку культури с.Любитів  підготували годину  вшанування, зустріч з ветеранами афганцями та їхніми сім’ями. Присутній Сергій Ілюшик, ветеран - афганець  у своєму виступі звернув увагу, що ця кривава війна стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей - тих, хто безпосередньо знаходився на Афганській землі, і тих, хто чекав вдома повернення своїх синів, чоловіків, батьків, коханих, друзів.

Пам’ять про них та всіх загиблих вшанували хвилиною мовчання. Зі словами шани та подяки до всіх воїнів звернувся  Колодяжненський сільський голова Віталій Кашик, який зазначив, що священною є пам’ять про  героїзм, мужність при виконанні інтернаціонального обов’язку наших земляків, готовність платити найдорожчу ціну - своє життя. Вони є взірцем для нинішніх воїнів-захисників України в зоні конфлікту, які, як ніхто знають справжню ціну війни і миру, усвідомлюють свою відповідальність за долю прийдешніх поколінь. Вони є взірцем служіння народу та державі у наші дні. Учасники бойових дій  громади отримали матеріальну допомогу від сільської ради.