Дата: 03.02.2022 14:43

Про намір укласти договір під час застосування переговорної
процедури

1. Найменування замовника: Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Колодяжненської сільської ради.

2. Код згідно з ЄДРПОУ замовника: 41942148.

3. Місцезнаходження замовника: Україна, 45061, с. Колодяжне, вул. Лесі Українки, 20.

4. Конкретна назва предмета закупівлі: М’ясо свинини, філе куряче, стегно куряче (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 15110000-2 М’ясо)»
5. Коди та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі
(лотів) (за наявності): 15110000-2 «М’ясо».

6. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг: м’ясо свинини -  555 кг; філе куряче – 1000 кг; стегна курячі – 90 кг.
7.
Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: заклади підпорядковані Замовнику:

Найменування підпорядкованих закладів

Місцезнаходження (адреса)

Колодяжненський ліцей

с. Колодяжне, Волинська обл., Ковельський р-н, с. Колодяжне, вул. Шкільна, 18

ЗДО «Журавлик»

с. КолодяжнеВолинська обл., Ковельський р-н, с. Колодяжне, вул. Лесі Українки, 11

Уховецький ліцей

с. Уховецьк, Волинська обл., Ковельський р-н, с. Уховецьк, вул. Васюти, 1

ЗДО «Сонячний промінчик»

с. УховецькВолинська обл., Ковельський р-н, с. Уховецьк, вул. Центральна, 33

Скулинський ліцей

с. Скулин, Волинська обл., Ковельський р-н, с. Скулин, вул. Шкільна, 24;

ЗЗСО І-ІІІ ст. «Любитівський ліцей імені Лесі Українки»

с. Любитів, Волинська обл., Ковельський р-н, с. Любитів, вул. Лесі Українки, 30

ЗЗСО І-ІІІ ст. «Дрозднівський ліцей»

с. Дроздні, Волинська обл., Ковельський р-н, с. Дроздні, вул. Шкільна, 1

Волошківська гімназія

с. Волошки, Волинська обл., Ковельський р-н, с. Волошки, вул. Пушкіна, 2

Навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад І ступеня»

с. Воля Любитівська, Волинська обл., Ковельський р-н, с. Воля Любитівська, вул. Молодіжна, 19

ЗЗСО І-ІІ ст. «Білашівська гімназія»

с. Білашів, Волинська обл., Ковельський р-н, с. Білашів, вул. Шевченка, 47

ЗЗСО І-ІІ ст. «Рокитнецька гімназія»

с. Рокитниця       Волинська обл., Ковельський р-н, с. Рокитниця, вул. Шкільна, 1

Черемошенська гімназія

с. Черемошне, Волинська обл., Ковельський р-н, с. Черемошне, вул. Миру, 67

Кричевичівський ліцей

с. Кричевичі, Волинська обл., Ковельський р-н, с. Кричевичі, вул. Шкільна, 1

ЗДО «Ромашка»

с. Кричевичі, Волинська обл., Ковельський р-н, с. Кричевичі, вул. Перемоги, 3

8. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: з лютого по 31 груденя 2022року.
9. Найменування (для юридичної особи) або прізвище, ім’я, по батькові (для фізичної особи) учасника (учасників), з яким (якими) проведено переговори: Фізична особа підприємець Ярема Мирослава Миколаївна.

10. Код згідно з ЄДРПОУ/реєстраційний номер облікової картки платника податків учасника (учасників), з яким (якими) проведено переговори: 2745007960.

11. Місцезнаходження (для юридичної особи) або місце проживання (для фізичної особи)
учасника (учасників), з яким (якими) проведено переговори, телефон:

Юридична адреса: 45400, Волинська обл., м. Нововолинськ, вул. Сонячна, 1/131.

Фактична адреса: 45400, Волинська обл., м. Нововолинськ, вул. Сокальська, 13.

Телефон: (03344) 2-37-09, 096-732-42-12.

12. Ціна пропозиції: 182 160,00 грн. з ПДВ.

13. Умова застосування переговорної процедури закупівлі: визначена п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону, а саме: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.

14. Обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі: «30» грудня 2021 року замовником було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю «UA-2021-12-30-001669-c». Проте станом на «15» січня 2022 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги були відмінені.

Тому «17» січня 2022 року замовником знову було прийнято рішення про проведення повторної процедури закупівлі відкриті торги та оголошено нову закупівлю «UA-2022-01-17-000646-c». Проте знову ж таки станом на «02» лютого 2022 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги знову були відмінені.

Враховуючи ті обставини, що Замовником було відмінено дві процедури закупівлі за предметом  М'ясо (м'ясо свинини, філе куряче, стегно куряче) код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – 15110000-2 М'ясо, через відсутність достатньої кількості учасників, уповноваженою особою було прийнято рішення застосувати, як виняток, переговорну процедуру закупівлі, відповідно до п.1 ч.2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.