"Громада має талант - 2022!"

Дата: 12.02.2022 20:00

Фото без описуНа високому рівні, з неймовірними емоціями 11 лютого відбулося шоу «Громада має талант - 2022». Те що, наша Колодяжненська громада багата талантами факт давно доведений. На нашому зірковому небосхилі уже є такі відомі таланти: Сергій Оксенюк з Черемошного - майстер спорту міжнародного класу, народний фольклорний аматорський колектив «Джерело» зі Скулина, колектив «Сонячні барви» з Кричевич, гурт «Горличка» із Дрозднів, дитячий фольклорний гурт «Веретенце» з Уховецька, «Білашівські кумоньки», переможниця «Громада має талант 2020» - Діна Радзивилюк з Волошок. Та щоразу нам відкриваються все нові і нові імена. Цьогоріч у конкурсі талантів взяли участь 25 жителів громади різного віку. А саме Мар’яна Кубська з Кричевич (вокал), Ольга Калитюк з Уховецька (авторські вірші), Кароліна Ківшина з села Колодяжне (декоративно-прикладне мистетцво), Христина Ліснічук з Рокитниці (акробатика), Василь Кімлайчук з Любитова (спорт), Марія Волох з Колодяжного (гра на фортепіано), Наталія Сидлярук з села Білашів (гра на бандурі+вокал), Соломія Мочичук з Колодяжного (образотворче мистецтво), колектив «Грація» Волошківської гімназії (хореографія), Олександр Халецький із Дрозднів (гра на гітарі+вокал), Роман Гончарук із села Рокитниця (спорт), Софія Бойко зі Скулина (образотворче мистецтво), Катерина Філіпчук із села Колодяжне (образотворче мистецтво), Тетяна Дрозд з Перкович (вишивання), Марія Саюк з Черемошного (декоративно - прикладне мистецтво), Анастасія Лашта з Волошок (вокал), Катерина Мацур з Колодяжного (вокал), Вікторія Грицик із села Скулин (вокал), Софія Коваль зі Скулина (образотворче мистецтво), Олена Філіпчук з Колодяжного (виготовлення ляльок-мотанок), Матвій Алексійчук з Уховецька (образотворче мистецтво), Зоряна Гетьман з Любитова (вокал), Юлія Юрко з Уховецька (вокал), колектив «Щебетушки» Уховецького ліцею (вокал), Ірина Чуль із села Ворона (вокал). Учасники представили творчі, креативні, цікаві номери. У залі Центру культури, дозвілля та спорту були представлені роботи декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва, спортивні досягнення учасників. Після відбіркового туру на учасників шоу чекали результати поважних членів журі, до яких увійшли: голова ради, секретар Колодяжненської сільської ради Павло Кухта, начальник управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Колодяжненської сільської ради Лілія Осіпчук, директор будинку культури села Доротище, майстриня по виготовленню ляльки–мотанки Олена Місюра, випускник Волинського державного фахового коледжу культури і мистецтв ім. Стравінського,  студент Львівської національної музичної академії ім. Миколи Лисенка, баяніст, лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів Дмитро Смаль, і голова  суддівської колегії – Колодяжненський сільський голова Віталій Кашик. Важко було визначити кращих, що увійдуть до півфіналу та справедливе журі виділило таких учасників: Марія Саюк, Христина Ліснічук, Наталія Сидлярук, Вікторія Грицик, Софія Коваль, Олена Філіпчук, Анастасія Лашта, Марія Волох. Півфіналісти виконали ще один номер.

У результаті ІІІ місце здобула Марія Саюк, II місце зайняла Софія Коваль, і переможницею шоу стала Наталія Сидлярук. Фіналісти та учасники отримали солодкі призи від організаторів та спонсорів. Переможці шоу за ІІІ місце отримали – музичну колонку, за ІІ – смарт-годинник, переможниця шоу отримала мобільний телефон.

Спонсори шоу – Колодяжненська сільська рада, директор ТОВ "Ковельський хлібокомбінат" Іван Смітюх.

Сподіваємось, що на зірковому небосхилі нашої громади щороку будуть відкриватись нові талановиті імена!