Повідомлення.

Дата: 08.02.2022 13:53

Фото без описуКолодяжненська сільська рада повідомляє, про затвердження нової нормативної грошової оцінки земель таких населених пунктів: с. Білашів, с. Грушівка, с. Іванівка, с. Перковичі, с. Гончий Брід, с. Любитів, с. Ворона, с. Рокитниця, с.Воля-Любитівська, с. Стеблі, с. Скулин, с. Ломачанка, с. Черемошне, яка впроваджується в дію з 01 січня 2022 року. Відповідно до Податкового кодексу України платники за землю (крім фізичних осіб) повинні самостійно обчислити суму земельного податку або орендної плати станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подати відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік. Користувачам та орендарям земельних ділянок комунальної власності Колодяжненської  територіальної громади, відповідно до положень ст. 286.2 Податкового кодексу України та ст. 5, 13, Закону України «Про оцінку земель» необхідно замовити через Центр надання адміністративних послуг за адресами:

45000, м. Ковель, вул. Незалежності, 73

45008, м. Ковель, вул. Драгоманова, 22

- або електронні сервіси Держгеокадастру України витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.