Фінал Чемпіонату з футзалу - 2022

Дата: 05.02.2022 16:00

Фото без описуРозпочалася Спартакіада старостинських округів Колодяжненської сільської ради у 2022 році. В рамках Спартакіади відбулися перші змагання – Чемпіонат Колодяжненської сільської ради з футзалу сезону 2022 року. У Чемпіонаті взяли участь 6 команд, які представляли старостинські округи громади: «Ветеран», «Дроздні», «Скулин», «Кричевичі», «Волошки», «Білашів». 05 лютого відбувся фінал Чемпіонату. Спортсменів привітали голова ради, секретар Колодяжненської сільської ради Павло Кухта, начальник управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Колодяжненської сільської ради Лілія Осіпчук, голова Федерації футболу Ковельського району, ветеран спорту Віктор Хоміч. Представники привітали переможців та учасників, побажали усім здоров’я, міцного духу, спортивних досягнень та невичерпної наснаги.

Результати Чемпіонату Колодяжненської сільської ради 2022 року:

• Серед кращих гравців команд було визначено: кращий гравець команди «Дроздні» - Попсуй Руслан, кращий гравець команди «Скулин» - Ярошик Андрій, кращий гравець команди «Волошки» - Соболь Андрій, кращий гравець команди «Білашів» - Бриковець Олександр, кращий гравець команди «Кричевичі» - Турик Костянтин, кращий гравець команди «Ветеран» - Гушинець Ігор.
  • Кращих спортсменів Чемпіонату нагородили у таких номінаціях: кращий воротар – Логвінов Назар «Ветеран», кращий бомбардир – Шнайдер Максим «Скулин», кращий захисник – Костюченков Андрій «Волошки», кращий гравець – Михайлов Віктор «Кричевичі», наймолодший гравець – Осіпчук Андрій «Скулин».
  • Грамотами та кубками за участь у Чемпіонаті були нагороджені команди «Дроздні», «Скулин», «Волошки».
  • Грамоти, медалі та кубки від організаторів отримали команди, які здобули призові місця: ІІІ місце посіла команда «Білашів», ІІ місце зайняла команда «Кричевичі», і беззаперечним переможцем Чемпіонату стала команда, яка здобула І місце за тур до фіналу – команда «Ветеран».

Щирі вітання переможцям та учасникам Чемпіонату і нових звершень у спортивному житті громади!