Літературно - поетична зустріч в Центрі культури, дозвілля та спорту.

Дата: 04.02.2022 12:38

Фото без опису03 лютого 2022 року у Центрі культури, дозвілля та спорту Колодяжненської сільської ради відбулася літературно-поетична зустріч та презентація нової збірки поезій протоієрея Анатолія Яцківа. Книга має назву «У пошуках добра», вийшла друком у видавництві «Надстир’я», 2022 року.
Це друга збірка о. Анатолія, перша «Синівський борг», вийшла у 2020 році, присвячена батькові.
Друга збірка віршів присвячена мамі. Книга видана за сприяння голови Колодяжненської сільської ради Віталія Кашика.
На презентації були присутні представники апарату сільської ради директори закладів освіти та культури громади, прихожани церков сіл Ворона та Перковичі, де о.Анатолій є настоятелем, сім’я, родина. Також прибули благочинний Ковельсько-Веденської округи о. Василь Сергійчук, настоятель храму Різдва Христового о. Іван Горун. Присутні мали змогу послухати поезію щиру, мудру, сповнену любові та поваги до рідної землі, батьків, людей. Зустріч пройшла в щирій теплій атмосфері діалогу автора із слухачами. На закінчення зустрічі Віталій Леонтійович побажав о.Анатолію нових творчих здобутків, подякував за книгу, яка стане історією нашого краю.