Відкритий новорічний турнір з футзалу

Дата: 03.01.2022 13:18

Фото без описуВідбувся Відкритий новорічний турнір Колодяжненської сільської ради з футзалу. У Турнірі взяли участь 4 команди: "Тайм" (смт.Люблинець), команда с.Скулин, команда с.Кричевичі, "Ветеран" (с.Волошки). У результаті змагань Переможцем турніру стала команда "Тайм" смт.Люблинець. ІІ місце виборола команда села Скулин, ІІІ місце зайняла команда "Ветеран" с.Волошки. Кращі гравці команд отримали призи та грамоти, серед них: кращий захисник - Кондратюк Петро (с.Кричевичі), кращий воротар - Жигалов Андрій (с.Скулин), кращий гравець - Кисляк Микола ("Ветеран"), кращий нападник - Турко Вадим ("Тайм"). Колодяжненський сільський голова Віталій Кашик привітав усіх спортсменів та переможців із новорічними святами, підвів підсумки щодо спортивних заходів за 2021р., де багато вдалося та було досягнуто результатів, поділився спортивними планами на 2022р., побажав усім міцного духу, спортивних досягнень та перемог.