Капітальний ремонт котельні в Кричевичах.

Дата: 30.12.2021 15:07

Фото без описуВ Кричевичівському ліцеї було проведено капітальний ремонт котельні, який передбачав встановлення нового твердопаливного котла. Вартість робіт за проектом становила 580 130 грн. В тендері на проведення будівельних робіт перемогло підприємство ТОВ «Волинь – Кальвіс», субпідрядником якого виступило комунальне підприємство «Тріумф». Після проведення торгів ціну вдалося знизити. В результаті по акту виконаних робіт остаточна сума становила 414 951, 60 коп.