Відбувся конкурс "Ялинкова іграшка".

Дата: 29.12.2021 12:50

Фото без описуВже традиційним у Колодяжненській громаді стало проведення конкурсу дитячої творчості «Ялинкова іграшка» напередодні Новорічно – Різдвяних свят. Цьогоріч роботи  розмістили у Публічній бібліотеці, де всі бажаючі мають нагоду помилуватися творіннями дитячих рук. Розмаїття творчих робіт вражає! Використані різноманітні матеріали та техніки виконання. У кожну іграшку,  композицію вкладено чимало яскравих ідей, вигадок та старання. У конкурсі взяли участь 154 конкурсанти у трьох вікових категоріях та двох номінаціях: «Новорічна композиція» та «Ялинкова іграшка». Журі конкурсу під головуванням начальника УГС Лілії Осіпчук не легко було визначитися з переможцями. Та все ж, вони є. Серед них: Журавська Дарина, Сильванчук Ангеліна, Ліснічук Анна, Гладишук Максим з Рокитницької гімназії,  Мартинюк Вероніка, Мочичук Євангеліна,  Герез Олександр, Куць Максим з Колодяжненського ліцею, Табачук Орест, Солодуха Дарина, Мельничук Олександра, Лисюк Олександр з Дрозднівського ліцею, Турчин Євгеній, Парат Анастасія з Уховецького ліцею, Гомза Софія, Бороненко Олександр, Мушка Софія, Гомза Ніка  -  з Кричевичівського ліцею, Зінчук Ангеліна, Сидорук Надія, Бойчук Ангеліна з Скулинського ліцею, Романюк Владислав, Герасимчук Ліна з Любитівського ліцею, Саюк Анна, Саюк Анастасія, Ткачик Софія – з Черемошненської гімназії, Кухта Вікторія, Козачук Ульяна, Мороз Дарія – з Волошківської гімназії, Герман Анна, Демчук Юлія, Журавська Вероніка, Мілінчук Катерина – з Білашівської гімназії. Всі учасники конкурсу нагороджені гамотами, а переможці – призами та пам’ятними подарунками.