Інклюзивно - ресурсний центр інформує.

Дата: 18.12.2021 10:53

Фото без описуДень справжніх див та чудес пройшов у інклюзивно-ресурсному центрі напередодні найрадіснішого для дітвори свята - Дня Святого Миколая.
          Казкову зустріч з Великими гостями - Святим Миколаєм та Ангелом для дітлахів організувала агенція "Chocolate_agency" під керівництвом Мирослави Сітчук.  Шалене та вибухове, рухливе і незабутнє Паперове шоу стало справжньою родзинкою свята.
          Учасники дійства - це команда дивовижних людей, які з надзвичайною віддачею та любов'ю допомогли дітлахам стати трішки щасливішими, подарували незабутні враження, яскраві емоції та чудовий настрій. А Святий Миколай, який є взірцем  працьовитості, скромності, чесності, добра і милосердя вручив дітям солодкі подарунки.
          Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов і підтримку.
          Висловлюємо велику подяку усім, хто долучився до підготовки та проведення свята: Світлані Сітчук, керівнику Chocolate_agency,   Наталії  Вишневській, спонсору за благодійну допомогу  - придбані засоби корекції для роботи з дітьми і солодкі подарунки для дітей, учасників свята.
         Бажаємо всім успіхів та процвітання.