Вітання Колодяжненського сільського голови Віталія Кашика з Днем працівників сільського господарства.

Дата: 21.11.2021 08:10

Фото без описуШановні працівники сільського господарства Колодяжненської громади!  Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята! День працівників сільського господарства – це свято людей праці, для яких безмежна шана до рідної землі визначила не тільки професію, але й людську долю. Щира подяка та низький уклін за Вашу нелегку працю на землі, за вміле господарювання, за добрі серця. Нехай Ваша досвідченість, невтомність і наполегливість стануть запорукою добрих засівів, рясних сходів та щедрих ужинків. Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, миру, злагоди, щедрих врожаїв та вагомих трудових здобутків. Нехай усі дні Вашого життя завжди будуть ясними, ниви рясними, а дощі вчасними.