Від офлайну до онлайну: адаптуємо урок до потреб дистанційного навчання.

Дата: 11.11.2021 16:48

Фото без описуСаме під таким гаслом 11 листопада 2021 року пройшла відео зустріч із вчителями зарубіжної літератури закладів загальної середньої освіти. На діалогічній платформі, організованій комунальною установою «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Колодяжненської сільської ради», було окреслено коло питань щодо організації освітнього процесу в дистанційному форматі. Насамперед педагогів цікавили питання, що стосуються способів трансформації плану уроку до потреб дистанційного навчання, застосування цікавих та зручних ресурсів, вимоги до дистанційного уроку, особливості викладання в синхронному та асинхронному режимах. Спікер заходу консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Лариса Дятел згрупувала матеріал блоками і висвітлила його відповідно до професійних запитів педагогів. До обговорення актуальних питань долучились усі учасники. На завершення було зазначено, що дистанційне навчання – це час нових можливостей для розвитку. Час творити та створювати, забути про шаблони. Експериментування з різноманітними стратегіями дозволить диференціювати навчання, зробити уроки захопливими та веселими.